Arabica ir Robusta pupelių rinkinys

Arabica ir Robusta pupelių rinkinys
Prekės kodas:Cr3InS
Prieinamumas:Ši skani kava, deja, baigėsi:(
Kaina: 13.74€ 10.99€

TN Creative 1 Robusta, 250 g. ir TN Creative 3 Arabica SE, 250 g. Dviejų puikių kavų pupelėmis rinkinys! Tikriems kavos gurmanams - nemaltos pupelės! Sutaupote ir už kavas, ir už pristatymą!

 

Robusta - pirmoji Vietnamo kava. Tobulinta daugiau kaip šimtą metų. Tačiau XX a. pabaigoje Robusta rūšis buvo sugadinta dėl netinkamo masinio auginimo ir derliaus nuėmimo.  Trung Nguyên grąžino vietnamietišką Robusta į gurmanų labiausiai vertinamų kavos rūšių sąrašą. To priežastis – kelių derlių maišymas ir 100 dienų džiovinimas saulėje! Tokio skonio tonų negali pakartoti jokia fermentacijos būdu apdorota kava.

Ši Robusta kambarį užpildo ypatingu aromatu. Dėl ilgo brandinimo galima jausti šokolado prieskonį. Kartais galima išgirsti sakant, kad „tik Arabica yra tikra kava“. Taip gali sakyti tik visiškai neišmanantys apie kavos subtilybes. Tačiau ir jų nuomonę pakeičia  Trung Nguyên Culi Robusta.  Culi Robusta turi apie 40% daugiau kofeino nei daugelis Arabica rūšių. Ypač Robusta tinka tiems, kurie mėgsta kavą gerti su cukrumi ir balintą - tiesiog Culi Robusta skonio priedai neužmaskuoja.

 

Trung Nguyên Arabica SE yra viena iš labiausiai vertinamų „superior“ klasės Arabica rūšių. SE reiškia žvirblis. Žvirblio Arabica auginama išskirtinai tik Vietname ir išsiskiria švelniai rūgščiu ir puikiai subalansuotu skoniu. Jeigu jums nepatinka naujųjų „hibridinių“ Arabica skoniai, koreguoti saldymedžiu, citrina ar miežiais, ši Arabica leis mėgautis tikruoju senojo pasaulio Arabica skoniu! Arabica SE taip pat tinka visai dienai, skani ir šalta. Labai tinka prie desertų – jos neužgoš jūsų tiramisu skonis. Gamindami šaltą kavą  SE ruoškite ypač stiprią. Apskritai šios kavos neįmanoma paruošti per karčios. Ją galite ruošti net turkišku stiliumi.

 

Nemaltos pupelės pakuojamos po 250 g., todėl jų pakuotės kaina mažesnė. Jos dizainas kitoks nei nurodytas nuotraukoje.

Žymos: Arabica, Rinkinys